sobota, 13 października 2012

Śmiertelnie potrąciła dwóch chłopców. Są zarzuty

Śmiertelnie potrąciła dwóch chłopców. Są zarzuty

Jak to możliwe? Morderczyni - bo każdy, kto pod wpływem alkoholu lub narkotyków siada za kółko, morduje z PREMEDYTACJĄ - chodzi sobie wolno jakby nigdy nic! O co chodzi w tej Polsce?
Sędziowie karzą surowo tylko stosunkowo drobne przestępstwa. Ktoś, kto popełnił zbrodnię, zawsze może liczyć na ich wyrozumiałość lub zawodową ślepotę - bo nie dopatrzyli się znamion przestępstwa lub dowody ich nie przekonują.

Jarosław W. - wolny (oskarżono człowieka, na którego wpadł).
Mafia pruszkowska - wolna.
Mordercy małej Madzi - jedno prysnęło za granicę, drugie też wolne.
Otylia Jędrzejczak - wolna.
Maciej Zientarski - wolny i potrąca skuterem pieszego. Bezkarnie. A przypomnijmy, ze wspomniani, pożal się Boże, celebryci są winni wypadków ze skutkiem śmiertelnym!

A teraz ta gówniara, która odebrała życie dwojga dzieci i na zawsze zniszczyła życie ich rodziców - też wolna. Jeśli dojdzie do procesu, pewnie dostanie jakąś śmieszną karę i dalej będzie jeździć. Nie jestem osobą krwiożerczą, ale gdybym była matką jednego z tych chłopców, złożyłabym jej wizytę, po której nie miałaby już szans samodzielnie pójść dokądkolwiek. I miałabym w nosie odpowiedzialność. Skoro tak zwany wymiar sprawiedliwości w naszym kraju przestał mieć cokolwiek wspólnego ze sprawiedliwością, czas brać sprawy w swoje ręce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz